top of page
Reklama a Marketing

Reklama a Marketing

SEO a SERP aneb propagace Vašeho webu a e-shopu ve vyhledávačích Google a Seznam

V oboru SEO a SERP působíme již řadu let a SEO je naší primární činností. Umíme vylepšit pozice Vašeho webu ve vyhledávačích jako je Google a Seznam, a tím zvýšit relevantní organickou návštěvnost Vašeho webu.

Naše cenová politika je dostupná všem, přesto zachováváme vysokou kvalitu našich služeb.
 

  • Indexace stránek (webu)

  • Kvalitní obsah pro web

  • Relevance pro web

  • Důvěryhodnost pro web

  • Analýza klíčových slov pro Váš web

  • Analýza konkurence

  • Copywriting na úrovni

  • Linkbuilding – tvorba zpětných odkazů

  • Kompletní SEO a SERP správa Vašeho webu

  • Partnerství s vyhledávači Google a Seznam

SEO je zkratka anglického „search engine optimization”. V českém prostředí se používá „optimalizace pro vyhledávače” nebo někdy „optimalizace nalezitelnosti”. Jsou to metody, které vám pomohou se dostat na přední místa ve vyhledávačích (Google a Seznam) a přivést z nich na svůj web organickou, tedy neplacenou návštěvnost.

Search engine results page neboli SERP je stránka výsledků zobrazená internetovým vyhledávačem (např. Google či Seznam) jako odpověď na dotaz zadaný uživatelem. Tento pojem se používá nejčastěji v kontextu SEO (optimalizace pro vyhledávače).

SEO - Optimalizace pro vyhledávače
SERP - Stránka s výsledky vyhledávání na internetových vyhledávačích
Efektivní PPC reklama
PPC reklama na klávesnici

Efektivní PPC reklama
pro vyhledávače

Jedna z nejefektivnějších forem reklamy v digitálním marketingu je PPC reklama (zkratka: Pay-per-click).

Tedy, správně nastavená PPC reklama.

Bez takové reklamy si ve vyhledávačích ani neškrtnete. Nechte si ji nastavit efektivně někým, kdo tomu rozumí – v All In Web Service Vám do 4 dnů od zadání vytvoříme a nastavíme výkonové PPC reklamy pro vyhledávače napříč reklamními systémy Google Ads a Sklik.

 

Přivedeme na Váš web relevantní zákazníky se zájmem o Váš produkt nebo službu. 

PPC reklama je typ online reklamy, při které inzerent platí za klik na reklamu. Jedná se o zkratku anglických slov Pay-Per-Click. PPC reklama v současnosti patří mezi nejvyužívanější formy reklamy na internetu. Při PPC kampani inzerent neplatí za samotné zobrazení inzerátu, sazby se účtují za každé kliknutí na něj. Pokud nejde o obsahovou PPC reklamu, využívá se především v prohlížeči Google (Google ADS) a Seznam (Sklik).

Výsledky SEO a PPC reklamy

Výsledky, kterých Vám můžeme pomoci dosáhnout

Doposud jsme dosáhli skvělých výsledků našich klientů a návratnosti investic. Zde jsou některé z výsledků, které pro vás můžeme získat:

check mark

Zvýšení počtu potenciálních zákazníků o více než 500 %

check mark

Zvýšení návštěvnosti webu o více než 200 %

check mark

Návratnost vašich investic a zvýšení prodejů.

check mark

Zlepšení pozice ve vyhledávačích

Nárůst návštěvnosti

Případová studie - příklad jak služba funguje

Klientem All in Web Service se stala společnost, která se specializuje na prodej a servis čtyřkolek. Na trhu působila už několik let, avšak snažila se rozšířit svůj zákaznický okruh a získat nové zákazníky. Bylo jí jasné, že digitální marketing bude klíčem k úspěchu, a proto se obrátila na All in Web Service.

All in Web Service navrhli a realizovali pro klienta komplexní digitální marketingovou kampaň, která zahrnovala optimalizaci webové stránky, sestavení strategie obsahového marketingu, nastavení PPC reklam a kampaně na sociálních sítích. Díky těmto aktivitám se podařilo zvýšit viditelnost klientovy stránky o téměř 300% a získat nové zákazníky. Klientovi se tady investice do reklamy a zviditelnění své webové stránky vyplatila několikanásobně.

All in Web Service dále navrhli zákaznický systém, který umožnil klientovi jednoduše a efektivně spravovat a sledovat kontakty se zákazníky, což vedlo ke zlepšení služeb a spokojenosti zákazníků.

Díky spolupráci s All in Web Service se podařilo našemu klientovi zvýšit obrat a rozšířit svou zákaznickou základnu. Byli jsme potěšeni, že jsme mohli být součástí tohoto úspěšného projektu.

bottom of page