top of page
nas-koncept.jpg

Náš koncept

All in Web Service - Puzzle s logem

Měsíční investice, která se vám vyplatí

Proč investovat do webu
a marketingu měsíčně a ne jednorázově?

Měsíčně, tedy paušálně placené služby jsou velkým trendem dnešní doby. Měsíčně platíme nájem kanceláře nebo bytu, automobil - buď formou spotřebitelského úvěru, klasického nebo operativního leasingu, měsíčně platíme také elektřinu, plyn, vodu, internet, paušál na telefon atp...


K měsíčním platbám se také uchylují velké softwarové společnosti jako třeba Google, Microsoft, Adobe a několik dalších, nejen zahraničních společností...

V dnešní době je to vlastně naprosto přirozené. Měsíčně dostáváme výplatu, měsíčně plánujeme veškeré výdaje. Rozmělnění plateb na nižší měsíční částku je tak příjemnější

a nezatěžuje to tolik naše cashflow. Je pro vás příjemnější platit pár set korun měsíčně než zaplatit najednou například: 30.000,- Kč a více? Každý si určitě odpovíte sám.

Pozadí - Fénix

Naše odlišnost, vaše výhody.

V čem jsme odlišní proti ostatním?

Na českém trhu je spousta firem v oblasti nabídky služeb webových stránek a marketingu. Jsou mezi nimi opravdu veliké rozdíly. Spousta konceptů v ČR je bohužel zastaralá a často neprofesionální.
 

V All In Web Service jsme se rozhodli toto změnit a jít svojí vlastní cestou, která je v jádru věci převzata ze západních zemí, kde zákazník nejčastěji požaduje: kontinuální servis, komplexní služby, neustále vyvíjený marketing, webovou prezentaci či e-shop, které jdou neustále s dobou, 24 hodinovou zákaznickou podporu, optimalizace, pravidelné reporty. Díky tomu jsme tak trochu vaším "zaměstnancem." 
 

Porovnání je velice jednoduché:

Pokud kupujete automobil na operativní leasing (Platby měsíčně), máte plný servis se vším všudy a ještě vám dotankují plnou nádrž. Tak fungujeme my.

 

Když si koupíte automobil z bazaru (web jednorázově), budete do něj neustále investovat peníze za opravy, servis, i jeho spotřeba benzínu a oleje tak bude mnohem vyšší díky jeho stáří. To vše se odrazí na celkových financích.
Tak dnes bohužel funguje většina firem u nás.

Případová studie - příklad jak služba funguje

Pan Novák z Prahy Vám vytvoří webové stránky ve Wpressu za jednorázovou částku, například: 30.000 Kč. Poté Vám dá přístup do administrace, a tím jeho spolupráce s vámi a webem končí. Více ho nezajímáte. Má vaše peníze a tím veškerá jeho interakce s vámi končí. Neudělá Vám background/pozadí marketingu webu jako je SEO, optimalizace kódu

a neudržuje kódování webu.

 

Web se po čase stane zastaralým, nezabezpečeným a špatně responzivním na některých nových zařízeních. Nehledě na to, že může dojít k technickým problémům a když potřebujete od pana Nováka pomoci, tak na vás jednoduše nemá čas. Když už si nějaký ten čas na vás najde, na změny na webu čekáte několik týdnů, nebo i měsíců a ještě za to chce zaplatit hodinovou sazbu, která je v oblasti IT opravdu vysoká.

V All In Web Service vám nejdříve vytvoříme webové stránky na míru, a až když jste spokojeni s finální verzí, tak vám je spustíme. 

Ptáte se KOLIK ZPOČÁTKU ZAPLATÍTE? Pouze zálohu jednoho měsíce ceny, na které se dohodneme. Záloha se platí z důvodu, abychom měli jistotu, že o danou službu máte opravdu zájem a my tak mohli započít vámi zadané práce. Následně zálohu odečteme od prvního měsíce, čili ten už máte ze zálohy předplacený (Měsíc zdarma).

Jakmile je web dokončen, začneme pracovat na SEO optimalizaci, webu a marketingu tak, aby si vaše webové stránky rozuměly s internetovými vyhledávači jako je Google a Seznam. Když budete chtít nahrát obrázek, nebo jakoukoli změnu provést na webu, napíšete nám nebo zavoláte. My pro vás změnu uděláme během několika hodin. Máme pro vás 24 hodinovou zákaznickou podporu.

Nebojte, neprodraží se vám to. NEPLATÍTE totiž hodinovou sazbu nebo extra práce. Platíte pouze měsíční podporu, ve které máte vše potřebné a na které se společně dohodneme.

Ceny za kompletní služby paušálu začínají již od pár set korun měsíčně v závislosti na velikosti a složitosti webu.

Kontaktujte nás a my vám vypracujeme individuální nabídku zdarma speciálně pro vás.
Koncept máme nastaven tak, že si nás může dovolit opravdu každý, ať už začínající podnikatel, nebo velká firma.

bottom of page