top of page
Oprava a čištění PC na dálku

Oprava a servis pc na dálku

Vzdálená podpora

Oprava a čištění PC „na dálku“

Trápí vás zpomalený nebo zavirovaný počítač? Chcete nainstalovat nějaký software a nevíte si rady? Nebo byste rádi přešli z legální starší verze Windows na novou? Se vším vám dokážeme pomoci. Veškeré žádosti nebo problémy s vaším počítačem vyřešíme raz dva. Dnes už nemusíte jezdit do servisu, vše za vás vyřešíme dálkově. 

Grafické pozadí - žlutá

Diagnostika zdarma

Nejprve si vás vyslechneme a pokusíme se diagnostikovat váš problém. Samozřejmě zcela zdarma. Následně odhadneme čas

a cenu provedených prací, o které vás budeme před započetím prací předem informovat.

Dálkové připojení

Po diagnostice a domluvené spolupráci vás vyzveme k instalaci programu, přes který se k vám dálkově připojíme. Používáme nejnovější verze programu TeamViewer nebo Aerodmin. Podrobnosti vám vysvětlí technik, který s vámi bude po celou dobu opravy, čištění pc, odvirování, instalace softwaru apod...v kontaktu, a to buď na telefonu, nebo na skypu.

Garance spokojenosti

V rámci našich maximálních schopností

a možností se pokusíme váš problém vyřešit. Ale existuje i možnost, byť ne velká, že ne vždy se vše povede z nějakého důvodu vyřešit. Proto je tu naše garance spokojenosti. To znamená, že pokud nejste s vyřešením z nějakého důvodu spokojeni, domluvenou cenu za práci hradit nemusíte.

Jak postupovat?

01.

Volejte technikovi

Zavolejte našemu technikovi na číslo:

+420 773 493 123 Vysvětlíte technikovi váš problém a následně vám technik sdělí, jaké jsou možnosti opravy. Poté odhadne cenu. 

 

Jedná se o běžné telefonní číslo, takže neplatíte žádné poplatky za spojení. Ostatní záleží na vašem operátorovi.

02.

Oprava po internetu

Technik se Vám pokusí poradit a správně nasměrovat. Pokud není reálné problém vyřešit jednoduchou radou, nebo se bojíte problém opravit sami, technik vám s tím rád pomůže. Zašle vám program na dálkové připojení, najdete ho i zde na webu. 

 

Poté vám zašle vytvoření objednávky opravy.

03.

Sledování opravy

K opravě nebo čištění používáme dálkové připojení na vaší plochu pomocí internetu. Veškerou opravu a činnosti technika můžete samozřejmě sledovat a kdykoliv ukončit uzavřením daného programu. Technik vás celou opravou bude provázet.

 

Garantujeme vám maximální

bezpečnost a diskrétnost.

aaa.png

VŽDY S NÁMI NEJPRVE KONZULTUJTE OPRAVU PO TELEFONU NA ČÍSLE:

bottom of page