top of page
Často kladené otázky

FAQ / Často kladené otázky

 • Zajistíte, aby moje stránky byly na internetu vidět?
  Ano, samozřejmě. S kvalitním webem přichází i kvalitní SEO optimalizace, kterou pro vás s našim týmem připravíme. Najdeme Vám nejvyhledávanější klíčová slova, zaměříme se na vaší cílovou skupinu zákazníků a sortiment. Dále vás registrujeme do vyhledávačů a firemních katalogů, kvůli zpětným odkazům a snadnému nalezení vašich stránek ze strany vašich cílových zákazníků.
 • Je možné si nechat vytvořit webové stránky v jiném jazyce nebo pro jinou zemi?
  Ano. Naše firma je mezinárodní. Naši webmasteři z domény allinwebservice.com se věnují zahraničním webům.
 • Jaká je doba realizace?
  Záleží na rozsahu a typu webových stránek. Většinou v rozmezí 7-14 dnů. Například: Pokud se jedná o jednoduché informační stránky, tak je to kratší čas než u eshopů nebo stránek s velkým množstvím filtrování. Často záleží i na klientovi, jak rychle nám dodá potřebné podklady (jako fotografie, loga, texty atd.) O přibližné délce vás budeme po vyhodnocení vašich požadavků informovat.
 • Mám od vás zřízený nový web, ale ve vyhledávačích nejsem k nalezení. Co s tím?
  Náš tým musí nejdříve sestavit klíčová slova vhodná pro vaše webové stránky. Na základě toho musí udělat analýzu a vytvořit obsah. A až je toto vše hotové, tak uděláme indexaci webu do známých prohlížečů - například: seznam, google, centrum a další. Prohlížečům může trvat zpravidla až 90 dnů, než se stránky propíší na servery.
 • Platím něco za vytvoření návrhu webových stránek?
  Za vytvoření návrhu webových stránek se platí pouze minimální měsíční záloha. A je to z jediného důvodu. Během našich prací na webu do kterých je vkládáno úsilí a čas se nám občas stalo, že si to někdo v průběhu našich prací rozmyslel ještě dřív než byl web dokončen. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni požadovat zálohu, abychom měli jistotu, že zákazník o web opravdu stojí. Po zaplacení zálohy Vám web poběží měsíc zdarma, takže se to zcela srovná. Jinak za web jako takový neplatíte ani korunu.
 • Můžeme vás kontaktovat, i když chceme jen poradit?
  Samozřejmě. Kdykoli vám rádi se vším poradíme. Nebojte se zeptat a vyplňte náš kontaktní formulář nebo nám přímo zavolejte.
 • Jste schopni nám vytvořit i logo, firemní letáky nebo plakáty?
  Ano. Máme v týmu i šikovného grafika, který je schopný vytvořit loga, firemní letáky, plakáty a jiné grafické návrhy přesně podle vašich představ.
 • Mohli bychom od vás využít pouze službu SEO optimalizace?
  Ano, určitě můžete. Ne jen že tvoříme webové stránky, ale děláme i samostatné služby. Což znamená, že pokud máte pouze zájem o SEO a chcete dostat váš web na horní pozice ve vyhledávačích, tak i s tímto jsme vám ochotni za rozumnou cenu pomoci.
 • Budu moci své stránky sám ovládat?
  Ne. Náš systém je stavěný i na správě webu. Na vaší žádost uděláme jakoukoli práci nám zadáte, a za kterou neplatíte nic navíc. Správa webu je již zahrnuta v měsíčních paušálu. U nás za vás pracují naši webmasteři, kteří změny provádějí na základě vaší žádosti.
bottom of page