top of page
Často kladené otázky

FAQ / Často kladené otázky

 • Jak lze All in Web Service kontaktovat?
  Kontaktovat je možné přes kontaktní formulář na webu www.allinweb.cz/kontakt), emailem: podpora@allinweb.cz nebo telefonicky na číslech +420 773 493 123 nebo +420 775 675 090. All in Web Service si zakládá na pravidelném servisu a komunikaci s klienty.
 • Poskytuje All in Web Service individuální přístup?
  Ano, každý klient od nás získává osobní strategii šitou na míru jeho cílům a potřebám.
 • Jaké další služby All in Web Service poskytuje?
  Nabízíme i další širokou škálu služeb nejen v online prostoru: Analýza webu a reklamy zdarma Web Express Natáčení a focení dronem Počítačové sítě Kamerové systémy Tvorba firemních prezentací Oprava PC na dálku AI chatbot do firem Migrace emailu Tisk grafických materiálů Instalace SSL certifikátu Rezervační systémy
 • Proč All in Web Service preferuje měsíční paušál za své služby?
  Měsíční paušál je moderní trend, který klientům přináší finanční stabilitu a pohodlí. Rozložením platby na měsíční částky se zjednodušuje správa financí a minimalizuje se zátěž cashflow. Navíc web a reklama jsou kontinuálně vylepšovány, což přináší optimální výsledky.
 • V čem spočívá přidaná hodnota služeb All in Web Service?
  Přidanou hodnotou jsou komplexní služby v oblasti webu a marketingu, webové stránky bez počáteční investice, individuální byznys plán pro každého zákazníka, bezplatná analýza webu, e-shopu a reklamy, neustálé zlepšování webu a reklamy podle interakcí návštěvníků, rychlá, kvalitní a profesionální práce a zákaznická podpora 24/7.
 • Jak jsou na tom weby od vás z hlediska bezpečnosti?
  Bezpečnost bereme velmi vážně. Všechny weby stavíme s ohledem na nejnovější bezpečnostní standardy, používáme šifrované SSL certifikáty a pravidelně web i redakční systém aktualizujeme. Samozřejmostí je i pravidelné zálohování webu a databáze.
 • Nabízí All in Web Service i bezplatnou analýzu webu či reklamy?
  Ano, All in Web Service poskytuje komplexní analýzu webu, e-shopu a reklamních kampaní zcela zdarma. Pokud při analýze objevíme nějaké nedostatky či prostor pro zlepšení, rádi vám nabídneme naše služby, jak tyto problémy vyřešit a váš web či reklamu vylepšit za minimální poplatky. Cílem bezplatné analýzy je najít příležitosti, jak posunout váš online marketing na vyšší úroveň a zefektivnit vaše podnikání na internetu.
 • Jaký je jedinečný koncept služeb All in Web Service?
  All in Web Service nabízí unikátní koncept služeb s měsíčním paušálem. Tvoří weby a reklamu za měsíční paušál, přičemž za tvorbu webu a zprostředkování služeb klient neplatí žádné počáteční náklady.
 • Jak rychle All in Web Service pracuje?
  Náš tým pracuje velmi rychle, kvalitně a profesionálně s cílem maximalizovat úspěch klientova podnikání.
 • Jaké jsou výhody měsíčního paušálu oproti jednorázové platbě?
  Měsíční paušál zajišťuje stabilní a předvídatelné platby za široké spektrum potřebných služeb. Pokud máte služby u nás, nemusíte například hledat grafika pro firemní materiály, zvlášť někoho na reklamu, SEO a další služby, ale u nás můžete mít vše v jednom balíčku. Web a reklamy jsou průběžně optimalizovány dle chování návštěvníků.
 • Vytváří All in Web Service i weby za jednorázový poplatek?
  Ano, tato možnost je také nabízena. Nicméně pro dosažení nejlepších výsledků je doporučován měsíční paušál, se kterým jsou klienti velmi spokojeni, jelikož vědí, že web je neustále optimalizován a vylepšován. Při jednorázovém poplatku a předání webu společná další spolupráce většinou končí. To už záleží na domluvě.
 • Jaký je rozsah zákaznické podpory?
  All in Web Service nabízí non-stop zákaznickou podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Jaké jsou možnosti platby za vaše služby?
  Klient platí zpětně až za výsledky a dodané služby, podobně jako u mobilního operátora. All in Web Service dává záruku, že pro danou službu udělá maximum, proto jsou platby měsíc zpětně. Preferujeme platbu formou měsíčního paušálu, kdy klient platí fixní částku za balíček sjednaných služeb (tvorba a správa webu, online marketing atd.). Výše paušálu se odvíjí od rozsahu webu a služeb. Nabízíme ale i možnost jednorázové platby za web, pokud klient nechce paušál využívat. Vždy se snažíme najít řešení na míru potřebám a možnostem klienta.
 • Jaké hlavní služby All in Web Service poskytuje?
  Hlavními službami jsou tvorba webových stránek a e-shopů, levná a efektivní reklama napříč internetem (SEO, SERP, PPC reklama a reklama na sociálních sítích), branding a grafické práce.
bottom of page