top of page
Počítačové sítě

Návrhy a realizace počítačových sítí

Počítačové sítě

Návrh a realizace počítačových sítí

Na základě potřeb a požadavků vaší společnosti připravíme návrh počítačové sítě na míru. Po vzájemném odsouhlasení

a upřesněním termínu zajistíme její výstavbu. Pokud už máte počítačovou síť, tak jí zrevidujeme, upravíme nebo rozšíříme.

Správa počítačových sítí

Návrh nové počítačové sítě

Nejdůležitějším prvkem fungujícího IT systému je správně nastavená a kvalitně provedená síťová infrastruktura. Náš tým specialistů pro vás připraví ucelený a optimalizovaný návrh firemní počítačové sítě, kterou přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Při tvorbě návrhu se zaměříme na klíčové vlastnosti, kterou jsou velmi důležité a nesmí u kvalitně provedené počítačové sítě chybět. Vybereme pro vás vhodné a spolehlivé síťové komponenty, která vám zaručí bezpečnostní standardy síťového řešení. 

Pokud byste měli zájem a chtěli přenechat veškerou starost o vaše IT, můžete využít i náš IT outsourcing. 

Celý proces od vytvoření návrhu a následné realizace počítačové sítě probíhá dle přesně stanovených a nadefinovaných kroků a jsou navrženy tak, aby obsáhly všechny potřeby a požadavky zákazníka v IT oblasti.

Realizace návrhu počítačové sítě

Ke každému zákazníkovi vždy přistupujeme zcela individuálně. Preferujeme osobní jednání a pravidelné konzultace před emailovou a telefonickou konzultací. Snažíme se co nejvíce omezit zásahy do chodu vaší společnosti. Všechny kroky spojené s výstavbou nové počítačové sítě předem společně zkonzultujeme. Jakmile započneme práci nové počítačové sítě, jsme k dispozici okamžitě reagovat a řešit počáteční problémy a dolaďovat všechny detaily.

V případě vašeho zájmu o realizaci nové, nebo rozšíření stávající síťové infrastruktury nás neváhejte kontaktovat. První kontakt je samozřejmě nezávazný. Ke správě sítí nabízíme i spoustu dalších služeb včetně implementace a podrobného nastavení bezdrátové sítě WiFi atd...

Optimalizace a nastavení počítačové sítě

Tuto službu optimalizace stávající počítačové sítě nabízíme zákazníkům, kteří nejsou spokojeni s chodem a nastavením své stávající počítačové sítě. Vypracujeme pro vás postup, jak síťovou strukturu a její prvky přeorganizovat tak, aby došlo k zefektivnění celé sítě. Nejprve najdeme veškerá slabá místa vaší počítačové sítě a navrhneme jejich vylepšení či výměnu.

V případě, že budete požadovat kompletní předělání počítačové sítě, využijeme co nejvíce prvků, která výkonnostně vyhovují daným standardům. Náš nový návrh sítě tak bude finančně výhodný a efektivní.

bottom of page