top of page
pocitacove-site.jpg
Návrhy a realizace počítačových sítí

Počítačové sítě

Návrh a realizace počítačových sítí

Na základě potřeb a požadavků vaší společnosti připravíme návrh počítačové sítě na míru. Po vzájemném odsouhlasení

a upřesněním termínu zajistíme její výstavbu. Pokud už máte počítačovou síť, tak jí zrevidujeme, upravíme nebo rozšíříme.

pc-site.jpg
Návrh nové počítačové sítě

Nejdůležitějším prvkem fungujícího IT systému je správně nastavená a kvalitně provedená síťová infrastruktura. Náš tým specialistů pro vás připraví ucelený a optimalizovaný návrh firemní počítačové sítě, kterou přizpůsobíme vašim požadavkům a možnostem. Při tvorbě návrhu se zaměříme na klíčové vlastnosti, kterou jsou velmi důležité a nesmí u kvalitně provedené počítačové sítě chybět. Vybereme pro vás vhodné a spolehlivé síťové komponenty, která vám zaručí bezpečnostní standardy síťového řešení. 

Pokud byste měli zájem a chtěli přenechat veškerou starost o vaše IT, můžete využít i náš IT outsourcing. 

Celý proces od vytvoření návrhu a následné realizace počítačové sítě probíhá dle přesně stanovených a nadefinovaných kroků a jsou navrženy tak, aby obsáhly všechny potřeby a požadavky zákazníka v IT oblasti.

Realizace návrhu počítačové sítě

Ke každému zákazníkovi vždy přistupujeme zcela individuálně. Preferujeme osobní jednání a pravidelné konzultace před emailovou a telefonickou konzultací. Snažíme se co nejvíce omezit zásahy do chodu vaší společnosti. Všechny kroky spojené s výstavbou nové počítačové sítě předem společně zkonzultujeme. Jakmile započneme práci nové počítačové sítě, jsme k dispozici okamžitě reagovat a řešit počáteční problémy a dolaďovat všechny detaily.

V případě vašeho zájmu o realizaci nové, nebo rozšíření stávající síťové infrastruktury nás neváhejte kontaktovat. První kontakt je samozřejmě nezávazný. Ke správě sítí nabízíme i spoustu dalších služeb včetně implementace a podrobného nastavení bezdrátové sítě WiFi atd...

Optimalizace a nastavení počítačové sítě

Tuto službu optimalizace stávající počítačové sítě nabízíme zákazníkům, kteří nejsou spokojeni s chodem a nastavením své stávající počítačové sítě. Vypracujeme pro vás postup, jak síťovou strukturu a její prvky přeorganizovat tak, aby došlo k zefektivnění celé sítě. Nejprve najdeme veškerá slabá místa vaší počítačové sítě a navrhneme jejich vylepšení či výměnu.

V případě, že budete požadovat kompletní předělání počítačové sítě, využijeme co nejvíce prvků, která výkonnostně vyhovují daným standardům. Náš nový návrh sítě tak bude finančně výhodný a efektivní.

bottom of page