top of page
pripadova-studie-bg.jpg
Případová studie (Web a SEO)
6675343_3365930.jpg
Porovnání webových služeb a SEO:

Pan Novák z Prahy Vám vytvoří webové stránky ve Wrdpressu za jednorázovou částku, například: 30.000 Kč. Poté Vám dá přístup do administrace, a tím jeho spolupráce s vámi a webem končí. Více ho nezajímáte. Má vaše peníze a tím veškerá jeho interakce s vámi končí. Neudělá Vám background/pozadí marketingu webu jako je SEO, optimalizace kódu

a neudržuje kódování webu.

 

Web se po čase stane zastaralým, nezabezpečeným a špatně responzivním na některých nových zařízeních. Nehledě na to, že může dojít k technickým problémům a když potřebujete od pana Nováka pomoci, tak na vás jednoduše nemá čas. Když už si nějaký ten čas na vás najde, na změny na webu čekáte několik týdnů, nebo i měsíců a ještě za to chce zaplatit hodinovou sazbu, která je v oblasti IT opravdu vysoká.

V All In Web Service vám nejdříve vytvoříme webové stránky na míru, a až když jste spokojeni s finální verzí, tak vám je spustíme. 

Ptáte se KOLIK ZAPLATÍTE? NIC. Tato služba (kompletně vytvořené webové stránky je od nás zdarma.) Nehledejte za tím žádné ale. My fungujeme pouze na měsíčním paušálu údržby webu.

Jakmile je web dokončen, začneme pracovat na SEO optimalizaci, webu a marketingu tak, aby si vaše webové stránky rozuměly s internetovými vyhledávači jako je Google a Seznam. Když budete chtít nahrát obrázek, nebo jakoukoli změnu provést na webu, napíšete nám nebo zavoláte. My pro vás změnu uděláme během několika hodin. Máme pro vás 

24 hodinovou zákaznickou podporu.

Nebojte, neprodraží se vám to. NEPLATÍTE totiž hodinovou sazbu nebo extra práce. Platíte pouze měsíční podporu, ve které máte vše potřebné a na které se společně dohodneme.

Ceny za kompletní služby paušálu začínají již od pár set korun měsíčně v závislosti na velikosti a složitosti webu.

Kontaktujte nás a my vám vypracujeme individuální nabídku speciálně pro vás. Koncept máme nastaven tak, že si nás může dovolit opravdu každý, ať už začínající podnikatel, nebo velká firma.

bottom of page